Publikacja o Opolu :)

Sekcja turystyczna KNKR ukończyła tworzenie rosyjsko-anglojęzycznej publikacji o Opolu ! 

Gra miejska

25 października 11 par (studenci z Biełgorodu oraz studenci UO) wzięło udział w grze miejskiej zorganizowanej na terenie naszego kampusu. Uczestnicy musieli wykazać się szybkością, wiedzą na temat Rosji i Polski oraz umiejętnością współpracy :)

Akcja integracja!

22 października smacznie i po polsku ugościliśmy studentów z Biełgorodu. Góry jedzenia, muzyka i miłe towarzystwo - to nasz przepis na udany wieczór :)

Zwiedzanie Opola 

21 października sekcja turystyczna zorganizowała dla studentów z Biełgorodu wycieczkę po Opolu. Pogoda była piękna, a panie przewodniczki doskonale przygotowane. Zebrały wiele pochwał za znajomość języka, a nasi goście miło spędzili czas poznając opolskie zabytki i ich historię.

Witamy w Opolu!

Po raz kolejny i pewnie nie ostatni mamy przyjemność gościć u siebie studentów z Biełgorodu. Spędzą w Opolu dwa tygodnie, podczas których poznają nasze piękne miasto i polską kulturę, a my na pewno nie pozwolimy im się nudzić. Jest to również wspaniała okazja dla nas do zawarcia ciekawych znajomości, porozmawiania w języku rosyjskim, a także dowiedzenia się czegoś nowego o kraju, który jest przecież naszą pasją. Cieszymy się, że pogoda powitała naszych gości słonecznie i ciepło :) 

Koniec wakacji, wracamy do pracy!

Koniec wakacji i koniec leniuchowania! Wypoczęci i opaleni wracamy z nową energią i pomysłami! 16 października odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie naszego Koła. Podsumowaliśmy naszą zeszłoroczną pracę i omówiliśmy plany na ten rok. Gorąco dziękujemy pani magister Barbarze Chlebdzie oraz pani doktor Irenie Daneckiej, wszystkim, którzy z nami współpracowali i okazali wspracie, osobom, które wzięły udział w naszych wydarzeniach i projektach, a przede wszystkim zaangażowanym członkom Koła, bez których nic by się nie udało!  Wśród nowych studentów mamy nadzieję zwerbować ludzi podzielających naszą pasję. Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy, a już dzisiaj możemy z radością powitać kilku nowych członków ;)

Szkolenie dla wolontariuszy

11 października wzięliśmy udział w szkoleniu dla wolontariuszy w Miejskim Centrum Organizacji Pozarządowych. Była to doskonała okazja do poznania ludzi z pasją, którzy inspirują do działania innych. Na spotkaniu zrodziło się też kilka ciekawych pomysłów, które mamy nadzieję zrealizować w tym roku :) 

Kreator stron www - przetestuj!